HomeInspiracjeOdpoczynek w przytulnym wnętrzu

Odpoczynek w przytulnym wnętrzu

Odpoczynek w przytulnym wnętrzu

Rzeczywistość dnia codziennego jest pełna trudności, kłopotów, nerwów. Trudno sprostać tym wszystkim wymaganiom, które każdego dnia stawia przed nami życie. Jednak musimy podejmować tę walkę. Zwłaszcza że często prowadzi nas ona do czegoś naprawdę dobrego. Do spełnienia marzeń, do osiągnięcia wytyczonych celów, do zdobycia szczytów świata emocjonalnego i intelektualnego. W tej pogoni jednak trzeba od czasu do czasu nieco zwolnić, zrelaksować się i wyciszyć.

Trzeba pomyśleć o sobie

Każdego dnia myślmy o wymagających zadaniach, o realizacji skomplikowanego grafiku, o zadowoleniu innych ludzi. Tymczasem najwyższa pora, żeby pomyśleć o sobie samym – żeby nie zwariować, żeby złapać dystans, żeby zachować wewnętrzną równowagę.

Jak to zrobić? Musimy na nowo uczyć się prostych przyjemności i czynności. Jak odpoczywanie na jesiennym ogrodzie, gdzie zbierzemy owoce i warzywa. Jak przygotowywanie pysznych przetworów. Jak kilka godzin w salonie na ulubionej sofie. Najlepiej na takiej totalnie rozpieszczającej, którą proponuje Etap Sofa.

Jak oderwać się na chwilę od kłopotów?

Żeby oderwać się od szarej rzeczywistości, wcale nie trzeba szybować w prawdziwych obłokach. Wystarczy uwolnić myśli, oddając się przyjemnościom, na które można pozwolić sobie w zwykłym salonie, urządzonym zgodnie z naszymi upodobaniami i potrzebami. Nowoczesne meblościanki można przecież zamienić w osobistą biblioteczkę lub w przestrzeń wystawową dla naszych zdjęć rodzinnych.

Jak stworzyć przytulne wnętrze?

Meblując i aranżując wnętrza, trzeba wziąć pod uwagę nie tylko modę. Lecz przede wszystkim nasz niepowtarzalny styl bycia. To, jak lubimy odpoczywać. Co nas naprawdę olśniewa w codziennym byciu. W tym, jak jesteśmy pomiędzy bliskimi. Na tym polega właśnie przytulność przestrzeni.

sawicka@przyjazne-wnetrza.pl

zobacz wiecej https://beesafe.pl/porady/samochod-ze-szwecji/ leżak ogrodowy