HomeInspiracjePokój zbuntowanego nastolatka

Pokój zbuntowanego nastolatka

Pokój zbuntowanego nastolatka

Urządzić pokój zbuntowanego nastolatka – to prawdziwe wyzwanie. Jedyne co można zrobić, to urządzić go razem z nim, a właściwie pomóc mu  wybrać meble i ewentualnie kolor ścian. Resztę nastolatek zrobi sam, gromadząc w pokoju wszystkie rzeczy, bez których nie potrafi żyć.

 

Miejsce do pracy

W idealnym świecie młody człowiek nie tylko odpoczywa w swoim pokoju, gra na komputerze i słucha głośnej muzyki, ale także pracuje, czyli uczy się i przygotowuje do szkolnych wyzwań. Zachęcenie dorastającego dziecka do nauki to trudna sprawa. Urządzenie dobrego miejsca do nauki okazuje się przy tym drobnostką.

 

Zwłaszcza kiedy mamy pod ręką dobrą ofertę meblową. Meble Gama proponują nam wygodne i tanie meble młodzieżowe. Znajdziemy tutaj świetne biurka i wygodne krzesła obrotowe, które stworzą komfortowe miejsce do nauki. Do tego praktyczne regały na książki – i pokój sprzyjający edukacji mamy gotowy.

 

Miejsce do wypoczynku

Po wyczerpującej nauce nadchodzi pora do dobry sen, który pomoże się porządnie zregenerować i przygotować do aktywnego życia. Takie komfortowe i świetnie prezentujące się łóżka młodzieżowe również znajdziemy w Gamie.

 

Atrakcyjne kolekcje mebli dla młodzieży przedstawia na przykład Dig-Net. Ciekawa kolorystyka i nowoczesny design przekonają każdego nastolatka. Meble Dig-Net pomogą młodemu człowiekowi stworzyć w pokoju swój własny świat. Niektóre z propozycji wyglądają wyjątkowo stylowo i z pewnością usatysfakcjonują nawet początkującą blogerkę modową.

 

Zbyt wygodny pokój

Kiedy jednak się okaże, że nasz nastolatek spędza w pokoju cały dzień i niekoniecznie ciężko w nim pracuje, ale całymi godzinami ogląda TV w łóżku, to staniem przed trudniejszym zadaniem niż meblowanie pokoju. Trzeba będzie przemeblować życie i okazać się to może niewiarygodnie trudnym zadaniem.

 

 

 

sawicka@przyjazne-wnetrza.pl