HomeInspiracjeRetro akcenty w kuchni

Retro akcenty w kuchni

Retro akcenty w kuchni

Moda na produkty w stylu retro trwa w najlepsze. To, co jeszcze do niedawna utożsamiane było ze starym spojrzeniem na estetykę i kiczem, dzisiaj jest lansowane przez designerów. Akcenty w stylu retro to świetny sposób, aby odmienić swoją kuchnię i nadać jej ciekawego charakteru. Sprawdź nasze propozycje i odśwież swoje wnętrze!

Stylowa kuchnia w starym stylu – meble dla każdej kreatywnej duszy

Kuchnia w starym stylu przypadnie do gustu każdemu, kto pragnie otaczać się pięknymi i niebanalnymi meblami.  Zabudowa kuchni stylizowanej na nieśmiertelne retro powinna być jak najbardziej naturalna. Nie bój się przetarć, pęknięć ani uszkodzeń. Zamiast tuszować niedoskonałości – wyeksponuj je! Fronty nadgryzione zębem czasu będą idealnie wpisywać się w konwencję. Ponadto, w wyznaczniki stylu vintage wpisują się wszelkie frezowania, cokoły, potężne gałki z mosiądzu i witryny.

Aby stworzyć piękną aranżację, nie musisz kupować pełnej zabudowy. Niebanalny efekt uzyskasz, łącząc ze sobą meble z różnych kompletów. Przykładowo, dekoracyjny, pomalowany na pastelowy kolor kredens w babcinym stylu będzie ciekawie przełamywał szafki w kolorze naturalnego drewna. Stylowe i niebanalne meble znajdziesz tutaj: gama-sklep.com.pl.

Dodatki

Charakter wnętrza w dużej mierze tworzą detale. Rustykalne przybory kuchenne, zegary w starym stylu, bibeloty położone na kredensie, wyszywane obrusy, koronkowe serwetki, stylizowane żyrandole i zegary będą delikatnymi, ale znaczącymi elementami dopełniającymi aranżację.

AGD

Na rynku możemy dostać nietypowy sprzęt AGD stylizowany na ten sprzed kilkudziesięciu lat. Pod retro obudową w miętowym, białym, różowym lub żółtym kolorze kryje się zaawansowany technologicznie mechanizm, dzięki któremu codzienne przygotowywanie posiłków jest czystą przyjemnością. W sprzedaży są między innymi lodówki, piekarniki, tostery, czajniki elektryczne, roboty kuchenne i ekspresy do kawy inspirowane starym stylem.

sawicka@przyjazne-wnetrza.pl

zobacz wiecej zobacz o podstawy do znaków drogowych zobacz o podstawy do znaków drogowych