HomeInspiracjeNajnowsze ogrodowe trendy

Najnowsze ogrodowe trendy

Najnowsze ogrodowe trendy

Marzysz o stylowym ogrodzie urządzonym według najnowszych trendów? Nic prostszego! Poznaj niekwestionowane hity nadchodzącego sezonu letniego i stwórz ogród marzeń.

Modny design i praktyczny funkcjonalizm

Kluczem do stworzenia przestrzeni modnej, funkcjonalnej i luksusowej jest… odpowiednie umeblowanie. Technorattanowe meble ogrodowe już od kilku sezonów cieszą się popularnością, która coraz bardziej przybiera na sile. Dlaczego akurat technorattan? Powodów jest wiele. Przede wszystkim, syntetyczne włókno jest odporne na działanie warunków atmosferycznych, takich jak promieniowanie UV, wilgoć, opady, wiatr oraz wysokie i niskie temperatury. Ponadto, nie wymaga czasochłonnej impregnacji i męczącego czyszczenia. Technorattan do złudzenia przypomina swój naturalny pierwowzór, pozyskiwany z włókien palm rotangowych Walory użytkowe idą w parze z nietuzinkowym wzornictwem i ogromną ilością modeli do wyboru.

Stylowa aranżacja małej i dużej przestrzeni

Mnogość asortymentu z technorattanu daje możliwość zapełnienia zarówno małego, jak i dużego ogrodu. Mniejsze przestrzenie idealnie będą współgrały z pojedynczymi fotelami albo kilkuelementowymi zestawami niewielkich gabarytów. Duży ogród zyska na atrakcyjności, kiedy wstawimy do niego komfortowy zestaw wypoczynkowy.

Author

tomasz.okonski@xann.pl

https://www.travelin.pl/news/ubezpieczenie-assistance-na-wakacje-samochodem-o-czym-pamietac https://groupe-printco.pl/industrialne-detale-w-twojej-kuchni-elegancja-hokerow-i-nowoczesnych-donic/ https://gazetastonoga.pl/kuchnia-w-stylu-loft-modny-i-funkcjonalny-wybor/