HomeInspiracjePanele wodoszczelne Quick Step  

Panele wodoszczelne Quick Step  

Panele wodoszczelne Quick Step  

Funkcjonalna podłoga jest niezwykle ważnym elementem każdego pomieszczenia. Oprócz nietuzinkowego wyglądu powinna być swoją funkcjonalnością do każdego z nich dopasowana. Najbardziej wrażliwymi pomieszczeniami są łazienki i kuchnie, w których znajduje się sporo wilgoci. Wiele osób decyduje się na montaż w tych miejscach kafelków w obawie o zniszczenie struktury paneli. Jednak istnieje producent, który stworzył panele dopasowane również do takich warunków. Są nimi panele wodoszczelne Quick Step.

 

Panele Quick Step – odporność na wilgoć w każdych warunkach

 

Panele wodoszczelne Quick Step są tak skonstruowane, aby w swobodny sposób móc być aplikowane w łazienkach i salonach. Wodoszczelność gwarantuje im nie tylko użyteczność w takich pomieszczeniach, ale również łatwość pielęgnacji. Bowiem panele wodoszczelne Quick Step dzięki swoim właściwościom mogą z spokojem być czyszczone za pomocą mokrego mopa, który ściera brud bez obaw o nasiąknięcie paneli wodą.

Panele wodoszczelne Quick Step zostały osiągnięte poprzez dwie bardzo ważne cechy. Pierwszą z nich jest powłoka HydroSeal jaka została zaaplikowana na powierzchni każdego z paneli. Jest to powłoka hydrofobowa, która z chemicznego punktu widzenia wręcz odpycha wodę. Dzięki temu nawet w przypadku większych zachlapań woda nie wniknie w przestrzenie między panelami lecz zostanie na jej powierzchni. Daje to możliwość swobodnego wytarcia wody bez ryzyka uszkodzenia paneli.

Drugim aspektem jest fakt, że panele wodoszczelne Quick Step montowane są bez udziału kleju poprzez autorski system Uniclic. Klej w przypadku innych powierzchni może pogorszać swoje właściwości pod wpływem wody. W przypadki paneli Quick Step nie ma takiej możliwości – są one tak skonstruowane, że jedna listwa przylega bardzo mocno do drugiej. Dzięki temu woda fizycznie nie ma przestrzeni do wniknięcia pozostając na powierzchni paneli wyposażonych w powłokę Hydro Seal.

 

Podsumowanie

 

Oba punkty – zarówno ścisły system Uniclic jak i powłoka Hydro Seal współpracują w celu zapewnienia wodoszczelności paneli. Panele wodoszczelne Quick Step wykorzystywane są coraz częściej zarówno w przestrzeni domowej jak i przestrzeni użytkowania publicznego. Są one bardzo funkcjonalne dzięki czemu robią wrażenie na klientach największych firm, których łazienki nie są wyposażone w standardowe kafelki, ale piękne panele. Małe rzeczy potrafią zrobić naprawdę pokaźną różnicę. Dodatkowym atutem jest gwarancja użytkowa firmy – nawet na 25 lat stosowania!

 

 

 

 

Author

tomasz.okonski@xann.pl

live url https://greenrepublic.pl/parasol-ogrzewacz-gazowy-polaczenie-funkcji-i-estetyki/ https://huddled.com.pl/hoker-industrialny-z-oparciem-komfort-i-styl-w-jednym/