HomeInspiracjeDesignerskie światła Labry

Designerskie światła Labry

Designerskie światła Labry

Wnętrze bez światła nie istnieje. Światło dzieli pomieszczenia na przeróżne strefy funkcjonalne, uniezależnia od światła dziennego, buduje atmosferę i podkreśla kształty przedmiotów. Najlepiej zaprojektowane wnętrze straci cały blask, jeśli oświetlimy je niestarannie, losowo dobierając moce, barwy i rodzaje światła bądź lekceważąco traktując emitujące je oprawy.

Niestety, jak wszędzie, jakość i design mają swoją cenę. Zwykle wysoką. Szczególnie, jeśli pochodzą od zagranicznych producentów. Szalenie zatem cieszy fakt, że rodzima branża artykułów oświetleniowych rozwija się prężnie i ambitnie, oferując nam produkty nie tylko dorównujące, ale czasem wręcz przewyższające produkty zagraniczne. Wszystko to w dodatku w przystępnych cenach i w szerokim wyborze wzorów i kolorów.

Blaski Labry

Jednym z takich wyjątkowych producentów jest firma Labra. Produkowane przez firmę labra oświetlenie możemy kupić w renomowanych firmach handlowych i projektowo-handlowych. Oferta firmy obejmuje oprawy natynkowe, wpuszczane, reflektory, zwieszane, kinkiety, a także oświetlenie systemowe.

Stylistyka opraw Labra zgodna jest z najnowszymi trendami w designie. Znajdziemy tu kształty geometryczne, nieprzeładowane, o czystych liniach i dobranych proporcjach. Dla firmy Labra oświetlenie nie musi przyciągać wzroku, krzycząc o swojej obecności- ono ma dopełniać wnętrze, wnosząc do niego powiew eleganckiej stylistyki na światowym poziomie, otrzymanej przy użyciu prostych form, których subtelna obecność podkreśla nastrój pomieszczenia.

Nowoczesne kształty

Walce, rury, sześciany, kwadraty. Nowocześnie, czysto, ponadczasowo. Oprawy oświetleniowe Labry stylistycznie dopełniają się ze sobą, umożliwiając skomponowanie jednorodnego zestawu. Również gama kolorystyczna utrzymana jest we współczesnym, ascetycznym duchu. Dominują biele, czernie i aluminium, z rzadka tylko znajdziemy mocny akcent kolorystyczny, jak na przykład pomarańczowe wnętrze oprawy Texo Cut Single Pro GU10 Adaptor 3F Labra.

W przypadku opraw zwisających, producent oferuje pasujące do całości oploty białe, czarne lub czerwone, dopasowane do podstawowego koloru. Przy zamówieniu można poprosić o oplot w kontrastującym kolorze, na przykład czerwony do czarnej lampy. Istnieje także możliwość zamówienia opraw w innych kolorach z palety RAL- to ukłon w stronę klientów, którzy w swoim projekcie przewidzieli inne kolory, niż oferowane standardowo.

Oświetlenie Labry charakteryzuje wysoka jakość wykonania, użycie wysokiej jakości materiałów i żarówek. Na stronie producenta znajdziemy przykłady konkretnych realizacji, w których zastosowano produkty. Labra pasuje do mieszkań i apartamentów, do obiektów hotelowych i przestrzeni biurowych. Jest wdzięcznym materiałem dla wyobraźni projektanta, umożliwiającym stworzenie niepowtarzalnych zestawień oświetleniowych, pasujących do wnętrza w każdym stylu. Systemy oświetleniowe Labry świetnie sprawdzają się do efektownego oświetlenia długich biurowych czy szpitalnych korytarzy. Bez względu na to, jakie wnętrze mamy zaprojektować, warto zapoznać się z ofertą firmy Labra – na pewno znajdziemy coś dla siebie.

Author

tomasz.okonski@xann.pl

zobacz wiecje zobacz wiecje https://andrzejurbanowicz.pl/odkryj-magie-loftu-ekskluzywne-meble-loftowe-i-ich-tajemnice/