HomeInspiracjeJak przygotować ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości

Jak przygotować ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości

Jak przygotować ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości

Chcesz samodzielnie sprzedać nieruchomości Szczecin? Przeprowadzasz się z mieszkania do domy lub odziedziczyłeś mieszkanie, które zamierzasz teraz sprzedać? Chcesz wiedzieć jak zrobić to najszybciej i uzyskać najwyższą cenę? Biuro nieruchomości Szczecin przygotowało dla Ciebie kilka wskazówek.

Posprzątaj mieszkanie

Zanim zaczniesz robić zdjęcia nieruchomości, dokładnie ją posprzątaj. Zdjęcia, na których widoczne jest mieszkanie w którym panuje bałagan i nieporządek nie wzbudza zainteresowania. Może świadczyć o tym, że dotychczasowy właściciel nie zajmował się nim należycie i po zakupie będzie wymagać kosztownego remontu. Takie zdjęcia mogą również zachęcać kupujących do negocjacji cen. Poświęcając pół dnia na opanowanie bałaganu i usunięciu zbędnych rzeczy, będziesz mógł zrobić lepsze zdjęcia, przedstawiające mieszkania lub domy Szczecin w całej okazałości.

Fotografowanie nieruchomości

Aby zrobić ładne zdjęcia mieszkania, nie musisz mieć profesjonalnej lustrzanki. W zupełności wystarczy Ci aparat w telefonie komórkowym. Pamiętaj tylko o kilku rzeczach. Rób zdjęcia w świetle dziennym. Fotografując mieszkanie po zmroku i w świetle sztucznym, na zdjęciach może być widoczne nieestetyczne ziarno. Staraj się robić zdjęcia tak, aby były widoczne przynajmniej 2 ściany jednocześnie. Lepiej oddaje to wielkość mieszkania, a perspektywa na zdjęciu dodatkowo wzbudza zainteresowanie oglądającego.

Przygotuj ciekawy opis – poza suchymi faktami dotyczącymi nieruchomości – powierzchni, ilości pokoi, technologii budynku, zadbaj również o przedstawienie subiektywnej opinii. Jeśli wykonywałeś jakieś remonty, opisz ich zakres i podaj przybliżone daty. Nie bój się opisać tego, co wymaga naprawy lub zmiany. Możesz również wskazać najważniejsze zalety swojego ogłoszenia, takie jak korzystna lokalizacja mieszkania Szczecin, bliskość do szkoły, przystanku autobusowego, sąsiedztwo parku lub lasu itp.

Author

tomasz.okonski@xann.pl

https://amtm.pl/przelam-bariery-zimy-z-ogrzewaczem-gazowym/ zobacz https://abweb.com.pl/w-poszukiwaniu-idealnego-wnetrza-meble-loftowe-jako-mistrz-przestrzeni/