HomeInspiracjeLampiony ogrodowe, czyli prawdziwy urok nocnego ogrodu

Lampiony ogrodowe, czyli prawdziwy urok nocnego ogrodu

Lampiony ogrodowe, czyli prawdziwy urok nocnego ogrodu

Noc w naszym ogrodzie nie musi wcale być nudna i monotonna. Możemy odmienić jej ciemną stronę poprzez kilka lampionów ogrodowych, które są źródłem niezwykłego, delikatnego światła.

Naturalne jest lepsze

Oczywiście oświetlenie elektryczne jest po prostu niezbędne. Przyda nam się praktycznie przez cały rok. Latem na pewno przyda się, kiedy robimy nocą w ogrodzie coś, co wymaga dobrego widzenia, np. czytamy książkę, pracujemy, organizujemy przyjęcie.
Ale kiedy chcemy przyjemnie spędzić wieczór czy noc w romantycznym zakątku wytchnienia, to naturalne światło i jego blask okażą się niezastąpione.

Zwykły dodatek na niezwykły wieczór

Lampiony ogrodowe pomogą osiągnąć wręcz malarski efekt. Pomogą wykreować przestrzeń na nowo, za pomocą światła, blasku i światłocienia. Zaznaczą kontury przedmiotów, które chcemy wydobyć z ukrycia, ale których nie chcemy odkryć całkowicie.
Pozwolą otulić delikatnością świat naszego wieczornego przebywania. Utworzą nowe kształty, niewidoczne w dziennym czy sztucznym świetle.

Niewidoczne dla oczu

Bo przecież w nocy można zobaczyć czasami więcej. Zobaczyć to, co niewidzialne, ukryte, schowane. Przecież Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Czarująca noc, podczas której można zobaczyć to, co na co dzień jest niewidoczne. Odkrywanie tajemnic świata i tajemniczości własnego istnienia.
Nie trzeba wcale wyruszać w szeroki świat. Nie trzeba wchodzić na najwyższe szczyty, żeby doznać tej niezwykłości bycia. Wystarczy przekroczyć próg własnego domu. Włączyć muzykę. Wpatrywać się w blask świeczek.

Author

tomasz.okonski@xann.pl

https://dowiedz-sie.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-nowa-era-na-twoim-tarasie/ live url zobacz