HomeInspiracjeNiepowtarzalna kuchnia dzięki naklejkom

Niepowtarzalna kuchnia dzięki naklejkom

Niepowtarzalna kuchnia dzięki naklejkom

Każdy marzy o wyjątkowej i niepowtarzalnej kuchni, której będą mu zazdrościć. Niestety, zazwyczaj meble dedykowane do tego pomieszczenia są dość typowe i nie różnią się zbytnio od siebie. Na szczęście istnieje bardzo skuteczny sposób na to, aby nasza kuchnia była absolutnie nietypowa.

Najciekawsza dekoracja w kuchni to zazwyczaj naklejki na ścianę, które można wykorzystywać na różnorakie sposoby. Jednym z nich jest między innymi oklejanie wspomnianych wcześniej mebli kuchennych. Dzięki temu nawet najzwyklejsze meble nabiorą niepowtarzalnego charakteru i będą wyglądały wyjątkowo.

Równie dobrym pomysłem jest oklejanie lodówek czy innych sprzętów, co spowoduje, że również nie będą nudne. Naklejki na ścianę nadają się również jako zamiennik płytek ceramicznych – wystarczy jedynie umieścić je pod szkłem.

Choć naklejki to prosta dekoracja w kuchni, jest ona naprawdę dobrym pomysłem. Zastosowanie naklejek sprawia, że każda kuchnia nabiera niepowtarzalnego charakteru i jest nie do podrobienia. Dekorację kuchni można uzupełnić obrazami (http://www.fototapeta24.pl/obraz) wieszanymi na ścianie bez szafek albo zwykłą fototapetą.

Author

tomasz.okonski@xann.pl

et.com.pl obat-polska.pl ldude.pl