HomeInspiracjePrzechowywanie książek i zdjęć w mieszkaniach

Przechowywanie książek i zdjęć w mieszkaniach

Przechowywanie książek i zdjęć w mieszkaniach

Mieszkania blokowe cieszą się sporym zainteresowaniem wśród kupujących nowe lokum. Niestety, wiąże się z nimi poważny problem, który dostrzegamy po kilku latach mieszkania i gromadzenia dobytku. Często zdarza się, że zaczyna nam brakować miejsca na ulubione książki, ubrania, przybory kuchenne. Jak poradzić sobie w tej sytuacji? Czy zakup kolejnych mebli będzie zasadny? Oto kilka prostych wskazówek!

Ukryte schowki!

Znalezienie dodatkowej przestrzeni do przechowywania jest łatwiejsze niż myślimy – wystarczy odrobina fantazji i zapoznanie się z propozycjami architektów wnętrz. Z pewnością najczęściej wykorzystywanym pomysłem są łóżka z wewnętrznymi komorami – możemy w nich przechowywać również ubrania sezonowe, niewielki sprzęt AGD. Dostęp do komór ułatwiony jest poprzez zastosowanie półautomatycznych stelaży łózek – podnoszą się one na specjalnych siłownikach. Drugim ciekawym rozwiązaniem są pufki otwierane – przede wszystkim służą one do siedzenia, jednak w ich wnętrzu możemy schować liczne kable, ładowarki.

W przypadku książek najlepsze okażą się półki. W pokojach dzieci postawmy regały młodzieżowe – dostępne są w ciekawych formach i kolorach. Książki możemy umieszczać także w specjalnie wykonanych półkach pod schodami czy wnękach.

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl

Author

tomasz.okonski@xann.pl

https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/ stitutionfair.org https://zambrow.org/artykul/ubezpieczenie-samochodu/1538421