HomeInspiracjeWłoskie tkaniny obiciowe – czy warto się na nie zdecydować?

Włoskie tkaniny obiciowe – czy warto się na nie zdecydować?

Włoskie tkaniny obiciowe – czy warto się na nie zdecydować?

Do materiałów tapicerskich cieszących się szczególną popularnością wśród kupujących tkaniny obiciowe należą materiały do tapicerowania powstające w słonecznej Italii. Aby dowiedzieć się dlaczego to właśnie tkaniny obiciowe pochodzące z Włoch są częstym wyborem producentów mebli oraz indywidualnych klientów, a także czy warto się na nie zdecydować zapraszamy do zapoznania się z artykułem!

Włoska tapicerka – właściwości tkaniny obiciowej rodem z Włoch

Włoski rynek usług tapicerskich jest przykładem wszechstronnej i bogatej oferty obejmującej także różnorodne tkaniny obiciowe. Każda tkanina obiciowa może być w znacznym stopniu dostosowana do indywidualnych potrzeb. Na ofertę włoskich producentów składa się szeroki wybór materiałów obiciowych obejmujących tkaniny ekskluzywne, tkaniny łatwoczyszczące, materiały tapicerskie o podwyższonej trwałości, prawdziwą włoską skórę i skórę ekologiczną. Każdy znajdzie wśród nich odpowiedni dla siebie rodzaj tapicerki, nie tylko ze względu na poszukiwany styl, ale także ze względu na wykonanie. Wśród materiałów obiciowych pochodzących z Włoch, znaleźć można materiały obiciowe ognioodporne, wodoodporne oraz odporne na zarysowania, czy też plamy.

nano-stop system - łatwoczycząca tkanina obiciowa

Tkaniny z technologią zapobiegającą powstawaniu trwałych zabrudzeń

Jednym z powodów dla którego warto zdecydować się na materiały włoskich producentów są właściwości tkaniny obiciowej. tkaniny powstające w technologii minimalizującej ryzyko powstania trwałych plam. Tego typu tkaniny zapewniają szybkie i łatwe usuwanie wszelkiego rodzaju plam, w tym plam po keczupie, kawie czy winie. Właściwości te są szczególnie cenione w przypadku wyboru tkanin obiciowych na krzesła i sofy w hotelach, lub restauracjach. Oprócz tego, tkanina obiciowa o podwyższonej odporności na plamy sprawdzi się w przypadku kiedy będą nią obite meble, z których korzystać mają także dzieci.

Szukając unikalnych, wysokiej jakości tkanin obiciowych, spełniających wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów warto postawić na włoskie tkaniny obiciowe. Od luksusowych i niepowtarzalnych wyrobów, po wysoce odporne i wytrzymałe tapicerki do miejsc publicznych lub przemysłu – każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie!

 

Author

tomasz.okonski@xann.pl

anferrandis.com zobacz wiecje https://www.walbrzych24.com/artykul/43564/k/1/co-warto-wiedziec-przed-zakupem-samochodu-bez-ubezpieczenia-oc