HomeInspiracjeAkcja – wiosenna animacja ogrodowa

Akcja – wiosenna animacja ogrodowa

Akcja – wiosenna animacja ogrodowa

Uśpione zimową porą ogrody zaczynają powoli odżywać. Pojawiają się pierwsze oznaki wiosennej metamorfozy. Nawet jeśli mają one postać delikatnych trawek przebijających się przez zmarzniętą ziemię. Nawet jeśli pierwsze pączki na drzewach pokryte są od czasu do czasu przelotnym śniegiem. To i tak czuć już wiosnę w powietrzu i widać ją w naszych ogrodach. Ten czas oczekiwania na przyrodniczą przemianę, trzeba wykorzystać jak najlepiej. Nie wolno go zmarnować!

Animare, czyli ożywianie

Animo w języku łacińskim oznacza – ożywiam. Animacja to tchnienie nowego życia, ożywienie, dosłowne i przenośne. Na wiosnę to słowo opisuje zmiany zachodzące w całym świecie natury, której cząstką przecież jesteśmy my sami. Dlatego tchnijmy nowe siły i nowy potencjał w nas samych, w nasze sposoby bycia i myślenia.

Wiosenna metamorfoza ogrodowa

Niekiedy prosta i niezbyt pracochłonna zmiana może diametralnie odmienić wygląd i nastój ogrodu. Taką przemianę zapewni nowa aranżacja tarasu, altanki czy werandy, na której ustawimy designerskie meble ogrodowe ze strony gardenspace.pl. Piękne przedmioty, wyszukane i dokładnie odpowiadające naszym potrzebom praktycznym – to coś, o czym warto pomyśleć na wiosnę. Tym bardziej, że tegoroczne kolekcje ogrodowe zapowiadają się bardzo ciekawie i różnorodnie. Obok zestawów klasycznych, rattanowych czy technorattanowych, znajdziemy też na przykład awangardowe aluminium. Obok mebli prezentuje się też wiele efektownych dodatków i rekwizytów dekoracyjnych, które umożliwią stworzenie dowolnej stylizacji ogrodowej.

Piękny ogród w nowej odsłonie

Wiosna to czas zachęcający do animowania najbliższego świata. Pomysłowa aranżacja ogrodowego zakątka sprawi, że nagle stanie się on centrum spotkań. Ogród zamieni się w miejsce rodzinnej i przyjacielskiej integracji. Zacznie tętnić życiem. Niekiedy wystarczy ustawić w nim tylko sofę z fotelami i stołem, żeby stał się drugim domem, gotowym na gości w sezonie wiosenno-letnim.

Author

tomasz.okonski@xann.pl

https://abweb.com.pl/w-poszukiwaniu-idealnego-wnetrza-meble-loftowe-jako-mistrz-przestrzeni/ https://hankasa.com.pl/waska-konsola-w-przedpokoju-jak-polaczyc-funkcjonalnosc-z-estetyka/ https://beesafe.pl/porady/zniesienie-wspolwlasnosci-samochodu/