HomeInspiracjeGarden party – wielka inauguracja sezonu ogrodowego!

Garden party – wielka inauguracja sezonu ogrodowego!

Garden party – wielka inauguracja sezonu ogrodowego!

Od kilku tygodni możemy cieszyć się piękną wiosną. Wydłużające się dni, coraz wyższe temperatury i słońce rozpieszczające nas ciepłymi promieniami stwarzają doskonałą okazję do spędzania czasu na dworze. Doskonałym sposobem na atrakcyjne zagospodarowanie wolnego sobotniego popołudnia jest zorganizowanie małego garden party! Jak urządzić udane przyjęcie na świeżym powietrzu i uczcić sezon ogrodowy? Sprawdź!

 

Menu to podstawa!

Jednym z podstawowych czynników mających wpływ na powodzenie naszej imprezy jest oczywiście dobre jedzenie.  Imprezy na wolnym powietrzu rządzą się swoimi prawami – zamiast ciężkich, niezdrowych potraw zaserwuj swoim gościom lekkie sałatki, ciekawie podane przystawki, grillowaną rybę i krewetki, świeże owoce i warzywa przywołujące wakacyjny klimat. Pragnienie przyjaciół doskonale ugaszą owocowe koktajle, woda z miętą, lodem i cytryną oraz kolorowe drinki.

 

Stwórz klimat

Aby zwyczajny taras zmienił się w atrakcyjną strefę letniej rozrywki, powinieneś zadbać o dekoracje!  W sklepach internetowych znajdziesz wiele akcesoriów, które ożywią scenerię – sznury kolorowych lampek, papierowe lampiony, girlandy. Doskonałym pomysłem będzie zastąpienie klasycznej zastawy papierowymi albo akrylowymi talerzykami i szklankami. Jednorazowe naczynia okażą się nie tylko praktyczne, ale również niezwykle atrakcyjne! W dobrych sklepach znajdziesz szeroki wybór nowoczesnych, ciekawie wykonanych produktów, które nie mają nic wspólnego z nieestetycznymi, papierowymi tackami.

 

Komplet mebli na taras – wygodna strefa dla gości

Chcesz zapewnić swoim gościom najwyższy komfort? W takim razie musisz zatroszczyć się o wygodne miejsce do siedzenia! W sercu zewnętrznej aranżacji doskonale będą prezentować się meble z technorattanu.  Komplet mebli na taras doda aranżacji klasy, zapewni maksymalny komfort, a usunięcie z niego plam z sosów czy lodów nie będzie stanowiło najmniejszego problemu.

Author

tomasz.okonski@xann.pl

https://dowiedz-sie.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-nowa-era-na-twoim-tarasie/ zobacz wiecje live url