HomeInspiracjeOgród w Twoim stylu

Ogród w Twoim stylu

Ogród w Twoim stylu

Kiedy myślimy o ogrodzie idealnym, w głowie każdego z nas roztacza się inna wizja. Dla jednych ogród powinien być miejscem obcowania z żywą naturą, nieskażoną techniką i nowoczesnością. Dla innych zewnętrzne otoczenie jest przedłużeniem wizji architektonicznej domu i ma za zadanie zachwycać minimalizmem i nowatorskimi rozwiązaniami. Jeszcze dla innych ogród ma być po prostu wygodny i funkcjonalny. Jakie meble ogrodowe wybrać, żeby stworzyć dla siebie przestrzeń trafnie odpowiadającą na indywidualne potrzeby?

Dla wymagającego trendsettera

Każdy, kto śledzi światowe trendy wie, że moda na minimalizm zapuściła głęboko korzenie w świecie designu. Meble ogrodowe stworzone z myślą o ogrodach otaczających nowe budynki charakteryzują się prostym kształtem pozbawionym ozdobników oraz funkcjonalnością – nowoczesne meble mają nie tylko cieszyć oko, ale przede wszystkim maksymalnie służyć użytkownikom, zapewniając wygodę i komfort. Krzesła, fotele czy niebanalne huśtawki z technorattanu trafnie odpowiadają oczekiwaniom każdego, kto pragnie stworzyć tuż za progiem domu aurę ekskluzywnego kurortu.

Dla miłośnika natury

Meble ogrodowe wykonane z naturalnych materiałów harmonijnie uzupełniają ogrodową zieleń, tworząc spójną i harmonijną całość. Ciekawą alternatywą dla mało odpornego i nieco nudnego drewna jest rattan – materiał w pełni naturalny, zachwycający swoją oryginalnością i egzotyką. Na stronie gardenspace.pl znajdziesz meble w całości wyplecione ręcznie z rattanu pozyskiwanego na plantacjach zrównoważonego rozwoju, dzięki czemu możesz cieszyć się pięknym ogrodem i dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju ekologicznego, odpowiedzialnego i w pełni świadomego biznesu!

Dla zwolennika praktycznych i ponadczasowych rozwiązań

Lekkie, niezniszczalne dla promieniowania UV, deszczu, śniegu, upału i mrozu oraz niezwykle estetyczne – takie właśnie są meble z aluminium! Proste krzesła, stoliki i fotele są dyskretnym towarzyszem dla bujnej roślinności i subtelnie uzupełniają aranżację. Chłód metalu połączony z soczystą zielenią prezentuje się niezwykle elegancko.

 

 

Author

tomasz.okonski@xann.pl

https://atmlive.pl/niezapomniane-chwile-na-tarasie-odkryj-tajemnice-ogrzewania-gazowego/ zobacz lpo.pl