HomeInspiracjeSzkieletowe domy drewniane

Szkieletowe domy drewniane

Szkieletowe domy drewniane

“Kanadyjczyki” to domy w których można mieszkać przez cały rok. Mogą one nam również służyć jako domki letniskowe tworząc specyficzny mikroklimat w swoich wnętrzach będący bardzo korzystny dla naszego zdrowia. Jest wiele zalet przemawiających za takimi konstrukcjami drewnianymi.

Szkieletowe domy z drewna Mawit

Technika szkieletowa znana już od wielu lat w Szwecji i w Kanadzie (skąd wzięłą się powszecha nazwa domów drewnianych) od pewnego czasu zaczyna znajdować się w kręgu zainteresowań naszych rodaków. Będąca wymagającą techniką konstruowania domów pozwala na zmniejszenie kosztów budowy nawet do 40%. Dokładna kwota zależna jest również od naszych wymagań. Warto zdecydować się więc na domy z drewna Mawit, jeżeli ktoś ma ograniczone finanse i nie może pozwolić sobie na wybudowanie kompletnego domu murowanego. 

Zalety domów drewnianych

Mawit to małopolski wykonawca domów cieszący się doskonałą opinią wśród swoich klientów znajdujący się na rynku już od 2000 roku. Ich domy cechują się wysoką jakością wykonania z drewna o obniżonej wilgotności. Poza tym domy wykonane technika szkieletową w przyszłości można w dowolny sposób modyfikować oraz można wymienić instalację na nową. Domy drewniane mogą niczym nie różnić się wizualnie do domów murowanych, ponieważ mogą posiadać jednakowe wykończenie. Na życzenie klienta można jednak wykonać wykończenie na wzór domów góralskich – z bali nie pomijając przy tym odpowiedniego ocieplenia pozwalającego na zamieszkiwanie w takim domu przez cały rok. 

Author

tomasz.okonski@xann.pl

https://buzzhouse.pl/nowoczesnosc-z-nuta-retrospekcji-meble-loftowe-jako-kwintesencja-stylu/ live url https://e-szczawnica.org/ogrzewacz-gazowy-na-taras-cieplo-gdziekolwiek-jestes/