HomeInspiracjeZadaszenia tarasu jako propozycja dla branży HoReCa

Zadaszenia tarasu jako propozycja dla branży HoReCa

Zadaszenia tarasu jako propozycja dla branży HoReCa

Coraz więcej restauracji czy kawiarenek otwiera swoje wnętrza na uroki zewnętrzności. Dzieje się tak zwłaszcza wówczas, gdy otoczenie jest wyjątkowo atrakcyjne. Gdy bistro czy kawiarnia wychodzi na piękny ogród lub na urokliwą starówkę. Jak zapewnić gościom maksimum przyjemności wynikającej z delektowania się doskonałym posiłkiem na zewnątrz? Niezastąpione okazują się zadaszenia tarasu. Co należy wziąć pod uwagę,wybierając odpowiednie zadaszenie?

Zadaszenia tarasu i nowe możliwości aranżacyjne

Wyobraźmy sobie delektowanie się chłodnym napojem podczas upalnego dnia w uroczym bistro na skraju malowniczego parku. Albo pomyślmy o filiżance gorącej czekolady podanej w uroczym ogródku zimowym, kiedy nastaje ponura jesień. Takie atrakcje warto zaoferować klientom. Dzięki zadaszeniom tarasu z łatwością projekty przekształcą się w konkrety. Rozwiązania tego rodzaju to przedłużenie strefy użytkowej i wyprowadzenie jej na malownicze otoczenie, które stanie się dla gości atrakcją samą w sobie. W ten sposób udostępnimy ogródek bez względu na dokuczliwe słońce czy deszcz.

Prestiżowe zadaszenia tarasu

Zadaszenia najwyższej jakości to ochrona przed deszczem, słońcem i wiatrem. To także rewelacyjna prezentacja, która wpływa pozytywnie na prestiż lokalu i sprawia, że z zewnątrz staje się on ciekawszy i zachęcający do odwiedzin. Zadaszenia tarasu montuje się często od strony wejściowej i stanowią one wówczas rodzaj niewerbalnego zaproszenia do środka. Wielu właścicieli restauracji czy kawiarenek zakłada je także w bardziej zacisznym miejscu, na przykład od strony dziedzińców. Powstaje wówczas coś w rodzaju odseparowanego od reszty świata patio, w którym wspaniale jest się spotkać z bliskimi przy dobrym jedzeniu. Pomysłowo podświetlone zadaszenia sprawdzą się także wieczorem czy nawet w trakcie nocnej biesiady.

Author

tomasz.okonski@xann.pl

https://motohigh.pl/2024/05/22/zakup-ubezpieczenia-samochodu-najczestsze-bledy/ zobacz https://gayer.com.pl/ogrzewacze-do-ogrodu-eleganckie-i-funkcjonalne-rozwiazanie-na-chlodne-wieczory/