HomeInspiracjeZakupy internetowe – o czym musimy pamiętać?

Zakupy internetowe – o czym musimy pamiętać?

Zakupy internetowe – o czym musimy pamiętać?

Zakupy przez internet to niewątpliwie olbrzymia wygoda – towar nie tylko kupujemy bez wychodzenia z domu, ale również jest on nam dostarczany wprost pod same drzwi. To szczególnie dobre rozwiązanie podczas kupowania sprzętów AGD czy RTV. Polacy coraz częściej kupują przez sieć również meble. O czym powinniśmy wiedzieć, zanim zdecydujemy się na taki rodzaj zakupów?

Uważnie czytaj opisy i zapoznaj się z regulaminem!

Podczas procesu kupowania mebli zawsze proszeni jesteśmy o zaakceptowanie regulaminu sklepu. Bez odznaczenia tego punktu nie możemy dokończyć transakcji. Niestety, w praktyce niewielu z nas faktycznie czyta ten regulamin. A zawarte są w nim bardzo ważne informacje: adres stacjonarny sklepu, czas realizacji zamówienia, sposoby i koszty dostawy, przybliżony czas dostawy i wiele innych. W regulaminie znajdziemy także obszerną informację związaną ze zwrotami – klientom przysługuje prawo oddania produktu bez podania konkretnej przyczyny w terminie do 14-30 dni roboczych.

Kupuj bezpiecznie!

– Znajomość regulaminu pozwala na poznanie polityki firmy i określenie, jak długo będziemy czekać na zamówiony produkt – mówi jeden z administratorów witryny notodo.pl, oferującej eleganckie meble z litego drewna. Są one dobrym przykładem nietypowych produktów cieszących się dużą popularnością w sieci. Meble z litego drewna są odporne na uszkodzenia, działanie wilgoci. Największą popularnością cieszą się łóżka drewniane, toaletki, szafy, niewielkie szafki nocne.

 

 

Author

tomasz.okonski@xann.pl

https://atmlive.pl/niezapomniane-chwile-na-tarasie-odkryj-tajemnice-ogrzewania-gazowego/ Sejf do kampera przyczepy na wymiar Barowy stół kuchenny i dwa taborety